قوانین مدرسین

 

مدرسینی که قصد عضویت در وب‌سایت لتیس‌لند را دارند، باید مفاد قوانین زیر را به‌طور کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت در سایت کنند. عضویت در سایت به منزله مطالعه و قبول شرایط عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است. در صورتی‌که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها در آینده تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روز رسانی می‌شود. کاربران توافق می‌کنند که استفاده‌‎ مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

(تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 1 مرداد 99)ثبت‌نام در سایت به عنوان مدرس

 • ثبت‌نام به عنوان مدرس برای افراد بالای 18 سال امکان‌پذیر است.

 • تایید ثبت نام مدرس جدید پس از تکمیل فرم رزومه، ارسال مدارک و مصاحبه حضوری یا غیر حضوری، انجام خواهد شد. همچنین هرگونه ویرایش اطلاعات کاربری و یا سایر بخش‌های پروفایل پس از تایید قابل نمایش خواهد بود.

 • هر کاربر تنها می‌تواند یک‌بار در وب‌سایت لتیس‌لند به عنوان مدرس ثبت‌نام نماید. در صورت مشاهده‌ کاربر تکراری، پروفایل مدرس حذف خواهد شد و امکان ثبت نام مجدد مدرس وجود نخواهد داشت.

 • مدرس با ثبت‌نام در وب‌سایت لتیس‌لند تایید می‌نماید که کلیه‌ اطلاعات وارد شده در رزومه و مدارک ارسال شده مطابق با واقعیت هستند. در صورت اثبات عدم صحت بخشی از این اطلاعات و مدارک، لتیس‌لند ضمن حذف حساب کاربری مدرس، حق پیگرد قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد.


تعریف محتوای آموزشی و دوره‌های آموزش تخصصی

 • پس از تایید ثبت‌نام، مدرس بعد از هماهنگی با کارشناس لتیس‌لند و تعیین عناوین و نوع دوره‌های مورد نظر خود، اقدام به تهیه محتوای آموزشی خواهد نمود.

 • محتوای آموزشی و دوره آنلاین تنها درصورتی در سایت قرار خواهد گرفت که هم از نظر فن بیان و هم از نظر علمی به تایید کارشناسان لتیس‌لند برسد.

 • ثبت نام مدرس در لتیس‌لند و تعریف محتواي آموزشي و برگزاری دوره‌، هیچ‌گونه رابطه‌ استخدامی اعم از کارمندی یا مفاهیم مشابه ایجاد نمی‌کند.

 • پیشنهاد شهریه‎ برای دوره‌ها (مدرس-محور، ویدئو-محور و ترکیبی) توسط‎ مدرس انجام می‌شود اما لتیس‌لند می‌تواند با توجه به محدوده‎ مرسوم قیمت‎ دوره‌های مشابه، رزومه مدرس و سیاست‌های قیمت‌گذاری خود، قیمت پیشنهادی مدرس را بعد از هماهنگی با ایشان اصلاح نماید.

 • مدرس موظف است دوره‌های مدرس-محور و ترکیبی خود را با آخرین قیمت اعلام شده در وب‎‌سایت تشکیل دهد و امکان افزایش قیمت پس از شروع ثبت‌نام و یا در طول برگزاری دوره وجود ندارد.


فروش دوره‌های ویدئو-محور و برگزاری دوره‌های آنلاین

 • مدرسین حق دریافت هیچ‌گونه هزینه‌ای به صورت مستقیم از فراگیران را ندارند. لتیس‌لند شهریه‎ دریافتی از فراگیران بابت دوره‌های مدرس-محور و ترکیبی را در انتهای دوره و هزینه دوره‌های ویدئو-محور را پس از پايان مدت اشتراك هر فراگير، بعد از كسر سهم لتيس‌لند، به شماره حساب اعلام شده توسط مدرس واریز می‌کند. آمار دقيق دوره‌هاي برگزار شده، درآمد مدرس، و … به صورت هفتگي از طريق ايميل و سامانه ارسال پيام لتيس‌لند به اطلاع مدرس خواهد رسيد.

 • دوره‌های مدرس-محور و ترکیبی به صورت آنلاین برگزار می‌شوند. رعایت موازین اخلاقی، شرعی و قانونی در طول برگزاری دوره الزامی است.

 • هرگونه تماس با فراگیر تنها از طریق راه‌های ارتباطی فراهم شده در سایت لتیس‌لند امکان‌پذیر است. ارسال هرگونه راه ارتباطی (مانند ایمیل، شماره تلفن، آیدی شبکه‌های اجتماعی و موارد مشابه) در پیا‌م‌ها و ارتباطات آنلاین ممنوع بوده و در صورت مشاهده، حساب کاربری مدرس حذف شده و امکان ثبت‌نام مجدد ایشان وجود نخواهد داشت.

 • مدرسین نمی‌توانند تعهدات خود مبنی بر برگزاری یک دوره‌ آموزشی را کلا یا جزا به غیر واگذار نمایند.

 • مدرسين منعهد مي‌شوند كه در طول اشتراك هر فراگير براي هريك از دوره‌هاي ويدئو-محور با پشتيباني، در سريع‌ترين زمان ممكن به سوالات فراگير پاسخ دهند.

 • مدرسین متعهد می‌شوند که در صورت شروع یک دوره‌ آموزشی (مدرس-محور يا تركيبي)، کلیه‌ کلاس‌ها را مطابق با برنامه تا انتها برگزار نماید. در غیر این‌صورت، علاوه بر حذف حساب کاربری، هیچ هزینه‌ای بابت جلسات برگزار شده به مدرس پرداخت نخواهد شد.

 • توجه داشته باشید شماره‌ حساب حتما باید به نام مدرس باشد.


تخطی از قوانین

 • در صورت تخطی از هر یک از مورد ذکر شده، نقض ضوابط و قوانین اخلاقی مطابق با شرع و عرف کشور، اطمینان از عدم صحت بخشی از اطلاعات وارد شده توسط مدرسین، شکایت قابل اثبات فراگیران از مدرس در هر زمینه‌ای، و یا وجود نظرات منفی زیاد در مورد مدرس، لتیس‌لند پروفایل کاربری مدرس را حذف خواهد نمود. همچنین لتیس‌لند حق پیگرد قانونی نسبت به تخلف از قوانین فوق‌الذکر را دارد.

ارتباط با لتيس‌لند

تماس با ما

همكاري با ما (صفحه ويژه مدرسين)

فرصت‌هاي شغلي

لتيس‌لند در سامانه سامان‌دهي پايگاه‌هاي اينترنتي با كد شامد 1-1-716550-65-2-1 ثبت شده است.
استفاده از خدمات سايت به منزله قبول قوانین و مقررات است.
فعالیت‌های لتیس‌لند تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
هرگونه کپی‌برداری از وب‌سایت قابل پیگرد قانونی می‌باشد.

WordPress Lightbox Plugin