ثبت نام فراگیران (زبان‎آموزان)

این صفحه مخصوص ثبت نام فراگیران است. در صورتی‎که می‎خواهید به عنوان مدرس زبان ثبت نام کنید، به صفحه‎ی ویژه‎ی مدرسین یا صفحه‎ی ثبت نام مدرسین مراجعه کنید.

مشخصات حساب کاربری

مشخصات پروفایل

جنسیت *

.

نام و نام خانوادگی *

.

چه کسانی این فیلد را ببینند؟
بستن

استان

.

چه کسانی این فیلد را ببینند؟
بستن

شهر *

.

سال تولد

.

شماره موبایل *

.

چه کسانی این فیلد را ببینند؟
بستن

زبان خارجی مورد نظر

.

قوانین فراگیران

قوانین فراگیران

 

کاربرانی که قصد عضویت در وب‎سایت لتیس لند به عنوان فراگیر را دارند، باید مفاد قوانین زیر را به‌طور کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت در سایت کنند. عضویت در سایت به منزله‌‎ی مطالعه و قبول شرایط عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها در آینده تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود. کاربران توافق می‌کنند که استفاده‌‎ی مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. (تاریخ آخرین به‎روزرسانی: 8 شهریور 98)


ثبت نام در سایت به عنوان فراگیر

 • ثبت نام به عنوان فراگیر برای افراد بالای 18 سال امکان‌پذیر است. استفاده از خدمات وب‎سایت برای سایر رده‌های سنی با عضویت ولی و یا قیم امکان‌پذیر است. رعایت این مطلب و صحت و سقم ارائه‌ی اطلاعات بر عهده‌ی کاربر بوده و لتیس‎لند هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.
 • از انتخاب نام کاربری مغایر با عرف، شئونات دینی، اخلاقی و خلاف مقررات خودداری نمایید. همچنین، از درج مطالب نامرتبط در بخش معرفی و سایر بخش‌هایی که پر نمودن آن بر عهده‌ی شما است خودداری نمایید.
 • هر کاربر تنها می‌تواند یک‌بار در وب‏سایت به عنوان فراگیر ثبت‌نام نماید. در صورت مشاهده‌ی کاربر تکراری، پروفایل فراگیر حذف خواهد شد و امکان ثبت نام مجدد فراگیر وجود نخواهد داشت.
 • با ثبت نام در وب‎سایت لتیس‎لند فراگیر تایید می‌نماید که کلیه‌ی اطلاعات اعلام شده توسط ایشان مطابق با واقعیت هستند. در صورت اثبات عدم صحت بخشی از این اطلاعات، لتیس‎لند ضمن حذف حساب کاربری فراگیر، حق پیگرد قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد.

برگزاری کلاس


 • در حال حاضر، برای فراگیران خانم تنها امکان معرفی مدرس خانم و برای فراگیران آقا تنها امکان معرفی مدرس آقا وجود دارد.
 • فراگیران حق پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای به صورت مستقیم به مدرسین را ندارند و لتیس‎لند به عنوان واسط هزینه‌ی کلاس را قبل از تشکیل دوره از فراگیر دریافت می‎کند.
 • ارتباط با مدرس و تشکیل دوره بعد از واریز شهریه‎ی دوره به حساب لتیس‎لند امکان پذیر است. برای دوره‌های بیش از یک جلسه، در صورت عدم رضایت فراگیر از جلسه‌ی اول و عدم تمایل به ادامه‌ی دوره، شهریه‎ی پرداختی بابت سایر جلسات به فراگیر بازگردانده خواهد شد. بدیهی است بعد از برگزاری جلسه‌ی دوم، امکان بازگشت هزینه‌ی پرداختی وجود نخواهد داشت.
 • در صورتی‌که نیاز به ادامه‌ی دوره پس از اتمام جلسات مورد توافق وجود داشته باشد، برگزاری این جلسات نیز باید به اطلاع لتیس‎لند رسیده و پرداخت شهریه از طریق لتیس‎لند انجام پذیرد.
 • لتیس‎لند تنها به عنوان واسطی بین فراگیران و مدرسین فعالیت می‌کند و تضمین می‌نماید که قبل از تشکیل کلاس، هزینه‌ای به مدرس پرداخت نخواهد شد. لتیس‎لند تنها بر اساس تصویر مدارک ارئه شده توسط مدرسین، رزومه‌ی علمی ایشان را در وب‎سایت قرار داده و انتخاب نهائی مدرس و دوره‌ی مورد نظر توسط فراگیر انجام می‎شود. همچنین، لتیس‎لند دخالتی در مکان برگزاری کلاس نداشته و در مقابل هرگونه زیان و آسیب احتمالی مستقیم، اتفاقی، تبعی، غیرمستقیم و کیفری حادث شده از طرف مدرسین معرفی شده (ناشی از تشکیل کلاس در منزل مدرس یا سایر موارد) هیچ مسوولیتی ندارد.
 • در صورت انصراف مدرس از برگزاری ادامه‌ی دوره، شهریه‎ی دریافتی از فراگیر بابت جلسات باقی‌مانده به‌طور کامل به فراگیر بازگردانده خواهد شد.

تخطی از قوانین


 • در صورت تخطی از هر یک از موارد ذکر شده، نقض ضوابط و قوانین اخلاقی مطابق با شرع و عرف کشور، اطمینان از عدم صحت بخشی از اطلاعات وارد شده توسط فراگیران یا شکایت قابل اثبات مدرسین از فراگیر در زمینه‌های اخلاقی، لتیس‎لند پروفایل کاربری فراگیر را حذف خواهد نمود. همچنین لتیس‎لند حق پیگرد قانونی نسبت به تخلف از قوانین فوق‌الذکر را دارد.
با این شرایط و ضوابط موافقم
درباره ما
وب‌سایت لتیس‌لند در زمینه سامان‌دهی کلاس‌های خصوصی و نیمه خصوصی آموزش زبان‌ فعالیت می‌کند. لتیس‌لند تنها یک سایت آگهی کلاس‌ها و مدرسین زبان نیست. در لتیس‌لند، هر کلاس به صورت یک دوره با اهداف، توضیحات، سر فصل‌ها و منابع مشخص معرفی می‌شود و ما بر برگزاری منظم جلسات نظارت خواهیم نمود. شهریه دوره توسط لتیس‌لند از فراگیران دریافت و تنها بعد از تشکیل جلسات مربوطه به حساب مدرس واریز خواهد شد. به این ترتیب، مدرسین اطمینان خواهند یافت که هزینه کلاس‌هائی که تشکیل می‌دهند از قبل توسط فراگیران پرداخت شده است و فراگیران نیز اطمینان می‌یابند که تنها در صورت برگزاری منظم دوره، شهریه به مدرسین پرداخت خواهد شد. بیشتر بخوانید ...

لینک‎ها

استفاده از خدمات لتیس‌لند به منزله قبول قوانین و مقررات مربوطه است.
کلیه فعالیت‌های لتیس‌لند تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
هرگونه کپی‌برداری از وب‌سایت قابل پیگرد قانونی می‌باشد.