با ثبت‌نام و ارسال رزومه خود

عضوی از خانواده مدرسین لتیس‌لند شوید‎

و محتواي آموزشي و دوره‌های آنلاين تخصصي خود را تعریف کنید.

عضویت در وب‌سایت و تعریف محتوا و دوره‌هاي آنلاين رایگان است.

برای کسب اطلاعات بيشتر به بخش راهنمای مدرسین در انتهای همین صفحه مراجعه کنید.

 

 

 


 لتیس‌لند چگونه کار می‌کند؟

 


با عضويت در لتيس لند و ارسال رزومه، یک پروفایل حرفه‌ای درست کنید

 

 

محتواي آموزشي و دوره‌های آنلاين تخصصي خود را تعریف کنید

 

 

دوره‌های مجازی خود را بفروشید و دوره‌های آنلاین خود را برگزار کنید

 

راهنمای مدرسین


عضويت در لتیس‌لند و ارسال رزومه‎‎

 • برای ایجاد پروفايل كاربري و ارسال رزومه، به صفحه ارسال رزومه مراجعه کنید. برای تکمیل فرم ثبت‌نام، حدود 15 دقیقه لازم است. این فرم دارای چهار بخش و شامل موارد زیر است:

  مرحله‎ اول: تكميل مشخصات عمومی

  مشخصات عمومی شما و تصوير پروفایل در این بخش ثبت خواهند شد.

  مرحله‎ دوم: ثبت اطلاعات بانکی

  شهریه دریافتی از فراگیران به شماره کارت/حساب اعلام شده توسط شما واریز خواهد شد. توجه داشته باشید شماره کارت/حساب اعلام شده حتما باید به نام شما باشد.

  مرحله‎ سوم: ثبت رزومه

  رزومه‎ شامل سوابق‎ تحصیلی و سوابق کاری در این بخش ثبت خواهند شد. به منظور تایید رزومه لازم است تصویر کلیه‎ مدارک خود شامل موارد ذکر شده و تصویر کارت ملی یا شناسنامه‎ خود را هنگام ثبت‌نام در سایت بارگذاری کنید یا حداکثر 10 روز پس از ثبت‌نام از طریق لینک ارسال مدارک در پیشخوان مدرس ارسال نمائید. در غیر این‌صورت، امکان تایید شما به عنوان مدرس وجود ندارد.

  مرحله‎ چهارم: عناوین دوره‌های پیشنهادی

  در این بخش می‌توانید عناوین آموزش‌های تخصصی مورد نظر خود (با ذکر نوع دوره: مدرس-محور، ویدئو-محور، و ترکیبی) را برای ما ارسال کنید. توجه داشته باشید که ارسال این لیست به معنای تایید دوره‌های پیشنهادی شما نیست و تایید نهائی و هماهنگی برای طراحی دوره با هماهنگی بین مدرس و کارشناسان لتیس‌لند انجام خواهد شد. تفاوت انواع دوره‌ها در بخش بعد توضیح داده شده است.

   

   


طراحی دوره‌های آموزشی

 • دوره‌های لتیس‌لند، در سه فرمت دوره‌های مجازي ويدئو-محور، دوره‌هاي آنلاين مدرس-محور، و دوره‌های ترکیبی (ويدئو-مدرس) ارائه می‌شوند.

 • دوره‌های ویدئو-محور به صورت مجازي، بدون حضور مدرس و براساس ويدئوهاي آموزشي طراحي مي‌شوند.

 • دوره‌هاي مدرس-محور لتيس‌لند به صورت آنلاين و گروهي برگزار مي‌شوند.

 • دوره‌هاي تركيبي شامل ويدئوهاي آموزشي و كلاس‌های آنلاین هستند. در این دوره‌ها، مطالب اولیه در مورد آموزش مورد نظر در قالب ویدئوهای آموزشی ارائه گشته و پس از هر ویدئوی آموزشی یک کلاس آنلاین با حضور شما دوره جهت ارائه مطالب پیشرفته‌تر و کاربردهای مطالب بیان شده در ویدئوهای آموزشی (به عنوان مثال در قالب پروژه‌های کاربردی) برگزار خواهد شد.

 • بعد از تایید رزومه، همکاران ما در لتیس‌لند با شما تماس خواهند گرفت تا در مورد دوره‌های پیشنهادی شما، نحوه ارائه و سایر موارد مربوط به طراحی دوره‌ها هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

 • قیمت هر دوره توسط مدرس پیشنهاد می‌شود اما قیمت نهائی با توجه به سیاست‌های وب‌سایت و قیمت سایر دوره‌های مشابه -با هماهنگی و تایید نهائی مدرس- تعیین خواهد شد.


فروش و برگزاری دوره‌ها

 • در دوره‌های ویدئو-محور، سهم شما پس از پايان مدت اشتراك هر فراگيري كه دوره را خريده است و بعد از کسر سهم لتیس‌لند، به شماره حساب اعلام شده واریز می‌گردد. در صورتي‌كه دوره ويدئو-محور با پشتيباني فروخته شود، مي‌بايست در طول مدت اشتراك دوره به سوالات فراگير كه از طريق سامانه ارسال پيام لتيس‌لند (بخش پيام‌هاي من) دريافت مي‌كنيد پاسخ دهيد.

 • در دوره‌های مدرس-محور و ترکیبی، نیاز به تشکیل کلاس آنلاین وجود دارد. زمان تشکیل هر دوره با هماهنگی شما مشخص خواهد شد. در صورت به حد نصاب رسیدن، دوره در زمان مشخص تشکیل و شهریه دوره پس از کسر سهم لتیس‌لند، بعد از اتمام دوره به حساب شما واریز خواهد شد.


اصلاح رزومه‎

 • در صورتی‌که می‌خواهید بخش‌هائی از رزومه‌ خود را تغییر دهید یا به عنوان مثال مدرک جدیدی ارائه دهید، از گزینه‌ اصلاح رزومه در پیشخوان مدرس استفاده کنید. اطلاعات اصلاح شده بعد از تایید نمایش داده خواهد شد.

لتيس‌لند در سامانه سامان‌دهي پايگاه‌هاي اينترنتي با كد شامد 1-1-716550-65-2-1 ثبت شده است.
استفاده از خدمات سايت به منزله قبول قوانین و مقررات است.
فعالیت‌های لتیس‌لند تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
هرگونه کپی‌برداری از وب‌سایت قابل پیگرد قانونی می‌باشد.

WordPress Lightbox Plugin