بسته آموزش گرامر زبان انگلیسی

تخفیف 50% برای خرید جداگانه آموزش هر سطح و تخفیف 60% برای خرید همزمان سه سطح

مجموعه کتاب‌های Grammar in Use یکی از معتبرترین مجموعه کتاب‌ها در حوزه آموزش گرامر زبان انگلیسی است.

این مجموعه که توسط انتشارات کمبریج منتشر شده است، دارای توضیحات کامل در خصوص دستور زبان انگلیسی برای افراد با سطح معلومات مختلف بوده و دارای تمرین‎های زیادی برای ارزیابی میزان یادگیری زبان‌آموزان می‌باشد.

این کتاب‎ها دارای ساختاری ساده هستند. هر قاعده گرامری در دو صفحه توضیح داده می‌شود: در صفحه اول آن، یک قاعده گرامری به صورت ساده و شفاف همراه با تصویر و مثال و نکات مرتبط به آن شرح داده می‌شود و در صفحه دوم، تمرینات مربوط به آن نکته گرامری آورده می‌شود.

بسته آموزش گرامر زبان انگلیسی که توسط آقای آرمان رستمی تهیه شده است، شامل 360 فایل ویدئویی آموزشی (حدود 64 ساعت آموزش) بوده و سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته کتاب‎های Grammar in Use را در بر گرفته است:

· سطح مقدماتی مبتنی بر کتاب Essential Grammar in Use شامل 115 فیلم آموزشی با زمان بین 7 تا 11 دقیقه (مجموعا 16 ساعت)

· سطح متوسط مبتنی بر کتاب English Grammar in Use شامل 145 فیلم آموزشی با زمان حدودی 12 دقیقه (مجموعا 28 ساعت)

· سطح پیشرفته مبتنی بر کتاب Advanced Grammar in Use شامل 100 فیلم آموزشی با زمان حدودی 12 دقیقه (مجموعا 20 ساعت)

برای آشنائی بیشتر با این بسته آموزشی، فایل زیر را مشاهده نمائید:

دانلود معرفی بسته آموزش گرامر انگلیسی

 

همچنین برای مشاهده نحوه تدریس در این بسته آموزشی می‎توانید از لینک‎های زیر درس اول از هر یک از سه سطح‎ را به صورت رایگان مشاهده نمائید.

دانلود درس اول از سطح مقدماتی (کتاب Essential Grammar in Use)

 

دانلود درس اول از سطح متوسط (کتاب English Grammar in Use)

 

دانلود درس اول از سطح پیشرفته (کتاب Advanced Grammar in Use)

 

درباره مدرس

 

آرمان رستمی هستم، مدرس زبان انگلیسی. به مدت 6 سال است که در این حرفه فعال هستم. در تمامی سطوح و بخش‎های مختلف مانند گرامر، بخش شنیداری و روش تست زنی در آزمون‎های MSRT، MHLE، TOLIMO و EPT درس میدم. گواهی‎های آکادمیک زیادی را در طی سال‎ها کسب کردم مانند TUV آلمان و OXFORD انگلستان و دوره پیشرفته مترجمی زبان انگلیس. بعداز این تجربه‎ها موفق شدم چندین پکیج آموزشی در بخش‎های مختلف آموزش زبان تهیه کنم که از سنین 13 سال تا 60 ساله توانسته‎اند با این پکیج‎ها آموزش ببینند.

به نظر من، ایراد بزرگی که وجود دارد این است که بر اساس سیستم‎های کلیشه‎ای، زبان‎آموزان زبان را حفظ می‎کنند اما من به صورت مفهومی زبان را آموزش می‎دهم تا زبان‎آموزان بتوانند هر جمله‎ای که می‎خواهند خودشان تولید کنند و به راحتی و بدون فکر کردن صحبت کنند نه این‎که حفظ کنند و بعد از مدت کوتاهی یادشان برود. در واقع بر اساس ساختارهای ثابت و مفهومی گرامر آموزش می‎دهم اما باید بدانیم منظور از گرامری که می‎گویم فرمول‎های مضاف و مصدر و نهاد و... این‎ها نیست بلکه منظور جایگاه و مفاهیم ساختارهای مهم و ثابت هستند. به‎طور موازی دایره لغت زبان‎آموزان را بالا می‎برم به صورتی‎که به‎راحتی می‎توانند بنویسند، صحبت کنند و ترجمه کنند و با برنامه‎های آموزشی دیگر در بخش شنیداری می‎توانند به‎طور کامل مشکلاتشان را برطرف کنند و به‎راحتی بشنوند.

 

 

خرید بسته آموزش گرامر زبان انگلیسی

تخفیف 50% برای خرید جداگانه آموزش هر سطح و تخفیف 60% برای خرید همزمان سه سطح

شما می‎توانید بسته آموزش گرامر هریک از سطوح را به صورت جداگانه هریک به مبلغ 100 هزار تومان خریداری نمائید. بسته کامل آموزش گرامر کتاب‎های Grammar in Use شامل 360 درس و 64 ساعت آموزش شامل هر سه سطح نیز با تخفیف 20 درصد به قیمت 240 هزار تومان قابل خرید است:

بسته آموزش گرامر سطح مقدماتی کتاب Grammar in Use شامل 16 ساعت آموزش به مبلغ 100 هزار تومان 50 هزار تومان (50% تخفیف)

بسته آموزش گرامر سطح متوسط کتاب Grammar in Use شامل 28 ساعت آموزش به مبلغ 100 هزار تومان 50 هزار تومان (50% تخفیف)

بسته آموزش گرامر سطح پیشرفته کتاب Grammar in Use شامل 20 ساعت آموزش به مبلغ 100 هزار تومان 50 هزار تومان (50% تخفیف)

بسته کامل آموزش گرامر کتاب Grammar in Use (سطوح مقدماتی، متوسط و پیشرفته) شامل 64 ساعت آموزش به مبلغ 300 هزار تومان 120 هزار تومان (60% تخفیف)

قبل از خرید به این نکته توجه نمائید که لتیس لند هیچ نقشی در تولید محتوای بسته آموزش گرامر زبان نداشته و این بسته به درخواست مدرس مربوطه در وب‎سایت معرفی و به قیمت پیشنهادی از طرف ایشان فروخته می‎شود.

 

خرید بسته آموزش گرامر زبان انگلیسی-سطح مقدماتی

 

خرید بسته آموزش گرامر زبان انگلیسی-سطح متوسط

 

خرید بسته آموزش گرامر زبان انگلیسی-سطح پیشرفته

 

خرید بسته کامل آموزش گرامر زبان انگلیسی

 

 

درباره ما
وب‌سایت لتیس‌لند در زمینه سامان‌دهی کلاس‌های خصوصی و نیمه خصوصی و برگزاري دوره‌هاي آنلاين آموزش زبان‌ فعالیت می‌کند. لتیس‌لند تنها یک سایت آگهی کلاس‌ها و مدرسین زبان نیست. در لتیس‌لند، هر کلاس خصوصي يا دوره آنلاين با اهداف، توضیحات، سر فصل‌ها و منابع مشخص معرفی می‌شود و ما بر برگزاری منظم جلسات نظارت خواهیم نمود. شهریه كلاس‌ها توسط لتیس‌لند از فراگیران دریافت و تنها بعد از تشکیل جلسات مربوطه به حساب مدرس واریز خواهد شد. به این ترتیب، مدرسین اطمینان خواهند یافت که هزینه کلاس‌هائی که تشکیل می‌دهند از قبل توسط فراگیران پرداخت شده است و فراگیران نیز اطمینان می‌یابند که تنها در صورت برگزاری منظم دوره، شهریه به مدرسین پرداخت خواهد شد. بیشتر بخوانید ...

لینک‎ها

استفاده از خدمات لتیس‌لند به منزله قبول قوانین و مقررات مربوطه است.
کلیه فعالیت‌های لتیس‌لند تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
هرگونه کپی‌برداری از وب‌سایت قابل پیگرد قانونی می‌باشد.