آرمان رستمی هستم، مدرس زبان انگلیسی. به مدت 6 سال است که در این حرفه فعال هستم. در تمامی سطوح و بخش‎های مختلف مانند گرامر، بخش شنیداری و روش تست زنی در آزمون‎های MSRT، MHLE، TOLIMO و EPT درس میدم. گواهی‎های آکادمیک زیادی را در طی سال‎ها کسب کردم مانند TUV آلمان و OXFORD انگلستان و دوره پیشرفته مترجمی زبان انگلیس. بعداز این تجربه‎ها موفق شدم چندین پکیج آموزشی در بخش‎های مختلف آموزش زبان تهیه کنم که از سنین 13 سال تا 60 ساله توانسته‎اند با این پکیج‎ها آموزش ببینند.

به نظر من، ایراد بزرگی که وجود دارد این است که بر اساس سیستم‎های کلیشه‎ای، زبان‎آموزان زبان را حفظ می‎کنند اما من به صورت مفهومی زبان را آموزش می‎دهم تا زبان‎آموزان بتوانند هر جمله‎ای که می‎خواهند خودشان تولید کنند و به راحتی و بدون فکر کردن صحبت کنند نه این‎که حفظ کنند و بعد از مدت کوتاهی یادشان برود. در واقع بر اساس ساختارهای ثابت و مفهومی گرامر آموزش می‎دهم اما باید بدانیم منظور از گرامری که می‎گویم فرمول‎های مضاف و مصدر و نهاد و… این‎ها نیست بلکه منظور جایگاه و مفاهیم ساختارهای مهم و ثابت هستند. به‎طور موازی دایره لغت زبان‎آموزان را بالا می‎برم به صورتی‎که به‎راحتی می‎توانند بنویسند، صحبت کنند و ترجمه کنند و با برنامه‎های آموزشی دیگر در بخش شنیداری می‎توانند به‎طور کامل مشکلاتشان را برطرف کنند و به‎راحتی بشنوند.

 

 

درباره ما
وب‌سایت لتیس‌لند در زمینه سامان‌دهی کلاس‌های خصوصی و نیمه خصوصی و برگزاري دوره‌هاي آنلاين آموزش زبان‌ فعالیت می‌کند. لتیس‌لند تنها یک سایت آگهی کلاس‌ها و مدرسین زبان نیست. در لتیس‌لند، هر کلاس خصوصي يا دوره آنلاين با اهداف، توضیحات، سر فصل‌ها و منابع مشخص معرفی می‌شود و ما بر برگزاری منظم جلسات نظارت خواهیم نمود. شهریه كلاس‌ها توسط لتیس‌لند از فراگیران دریافت و تنها بعد از تشکیل جلسات مربوطه به حساب مدرس واریز خواهد شد. به این ترتیب، مدرسین اطمینان خواهند یافت که هزینه کلاس‌هائی که تشکیل می‌دهند از قبل توسط فراگیران پرداخت شده است و فراگیران نیز اطمینان می‌یابند که تنها در صورت برگزاری منظم دوره، شهریه به مدرسین پرداخت خواهد شد. بیشتر بخوانید ...

لینک‎ها

استفاده از خدمات لتیس‌لند به منزله قبول قوانین و مقررات مربوطه است.
کلیه فعالیت‌های لتیس‌لند تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
هرگونه کپی‌برداری از وب‌سایت قابل پیگرد قانونی می‌باشد.