محتوای دوره

مجموعه كتاب‌هاي Four Corners از بهترين مجموعه‌هاي آموزش زبان انگليسي امريكائي براي زبان‌آموزان بزرگسال و نوجوان است كه توسط انتشارات كمبريج به چاپ رسيده است. با استفاده از محتواي ارائه شده در اين مجموعه، هر چهار مهارت شنيداري (listening)، گفتاري (speaking)، درك مطلب (reading) و نوشتاري (writing) برای بر قراری ارتباط موثر تقويت خواهد شد. در این مجموعه چهار هدف اصلی دنبال می‌شود:
• شفافیت: ارزیابی دستاوردهای مشخص در بازه زمانی های معین به زبان آموزان راه شفاف یادگیری را نشان می‌دهد؛
• توانایی: طراحی دقیق دستاوردهای مورد نیاز برای زبان آموزان توانایی استفاده از آموخته های خود در دنیای واقعی را ایجاد می‌کند؛
• ارتباط: سیلابس سطح‌بندی شده گرامر و دایره واژگان امکان برقراری ارتباط قوی برای زبان آموزان را فراهم می‌کند؛
• اعتماد به نفس: با توجه به تقسیم بندی فرایند یادگیری به بخشهای قابل مدیریت به همراه ایجاد توانایی، این مجموعه به فراگیران خود اعتماد به نفس کافی برای برقراری ارتباط در کلاس و بیرون از کلاس را می‌دهد.


این مجموعه چهار جلدي مناسب برای زبان آموزان با سطح A1 (بسیار مقدماتی) تا B2 (بالاتر از متوسط) بر اساس سطح‌بندی اروپایی (CEFR) می‌باشد.

در دوره آنلاین آموزش عمومی زبان انگلیسی، کلیه سطوح کتاب فورکورنرز در دوازده ترم 20 جلسه‌اي آموزش داده مي‎شوند (FC1 تا FC12). (زبان‌آموزان پیشرفته می‌توانند در کارگاه‌های listening-speaking، writing-reading، یا free discussion بنا به درخواست شرکت کنند.)

آزمون تعیین سطح

با توجه به تنوع کتاب‌های مورد استفاده زبان‌آموزان، ضروري است کلیه متقاضيان (به جز فراگيراني كه در ترم‌هاي گذشته اين دوره شركت كرده‌اند) ابتدا در يك آزمون تعیین سطح آنلاين كه به صورت شفاهي انجام مي‌شود شركت كنند و بعد از آن در دوره متناسب با سطح زبان خود شركت كنند.

 

در صورتي كه علاقمند به شركت در اين دوره‌ها هستيد و هنوز در آزمون تعیین سطح شرکت نکرده‌اید، با استفاده از لينك زیر، در آزمون تعيين سطح ثبت نام كنيد. (آزمون به صورت آنلاين برگزار مي‌گردد.) هزينه شركت در اين مصاحبه 10000 تومان است اما با ثبت‌نام در هريك از دوره‌هاي ارائه شده در لتيس‌لند، هزينه پرداخت شده از شهريه دوره كسر خواهد شد.

لينك ثبت‌نام برای آزمون تعيين سطح

سرفصل دوره

سرفصل این دوره منطبق بر بخش‌های کتاب فورکورنرز است.

معرفی مدرس دوره

نحوه برگزاری دوره

دوره‌ آموزش زبان فوركورنرز به صورت آنلاین در پلتفرم اسکای روم برگزار می‌شوند و تیم ارزیابی لتیس‌لند بر محتوا و کیفیت جلسات نظارت دارد.

به منظور حفظ کیفیت دوره، ظرفيت هر كلاس حداكثر 10 نفر است. کلاس‌ها بنا به درخواست به دو صورت فشرده (هر روزی) و نیمه فشرده (سه روز در هفته) برگزار می‌شود. کلاس‌های ویژه شاغلین نیز بنا به درخواست یک روز در هفته تشکیل می‌شود.

 

در صورت ثبت نام در هريك از دوره‌ها، لينك دانلود رايگان كليه فايل‌هاي مربوط ویرایش دوم كتاب Four Corners در اختيارشما قرار خواهد گرفت.

 

نقد و بررسی دوره

5

5
1 رتبه ثبت شده
  • 5 ستاره ها1
  • 4 ستاره ها0
  • 3 ستاره ها0
  • 2 ستاره ها0
  • 1 ستاره ها0
18 دانشجو ثبت نام کرد

ارتباط با لتيس‌لند

تماس با ما

همكاري با ما (صفحه ويژه مدرسين)

فرصت‌هاي شغلي

لتيس‌لند در سامانه سامان‌دهي پايگاه‌هاي اينترنتي با كد شامد 1-1-716550-65-2-1 ثبت شده است.
استفاده از خدمات سايت به منزله قبول قوانین و مقررات است.
فعالیت‌های لتیس‌لند تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
هرگونه کپی‌برداری از وب‌سایت قابل پیگرد قانونی می‌باشد.