زبان آلماني، كلاس آنلاين، كلاس خصوصي،

محتوای دوره

دوره‌ مقدماتی آموزش زبان آلماني از آ1 تا ب1 (Grundstufe von A1 bis B1 mit Schwerpunk von Dialog und dialogbezogenm Schreiben) با تاکید بر دیالوگ و نگارش دیالوگ‌محور چهارمرحله‌ای، شما عزیزان زبان‌آموز بر اساس متد منشن (Menschen) با زبان آلمانی در سطح ابتدایی آشنا می‌شوید.

این دوره به صورت جلسات یک ساعت و نیمه برگزار می‌شود.

نکته‌ مهم در این دوره تاکید بر دیالوگ و مخصوصا نگارش متون دیالوگ‌محور است. همچنین سعی بر این است که اصطلاحات رایج در زبان عامیانه با توجه به نیاز و سطح زبانی زبان‌آموزان هم آموزش داده شود.

سایر توضیحات

اين كلاس، تنها به صورت غیر حضوری (آنلاین) و خصوصي و نيمه خصوصي (تا 5 نفر) برگزار می‌شوند و براي زبان‌آموزان 15 تا 40 سال پيشنهاد مي‌گردد.

عملیات دوره

 

درخواست دوره یا سوال از مدرس

 

نقد و بررسی دوره

3

3
رتبه ثبت شده
 • 5 ستاره ها0
 • 4 ستاره ها0
 • 3 ستاره ها0
 • 2 ستاره ها0
 • 1 ستاره ها0

هیچ نظري برای این دوره ثبت نشده است.

پرداخت شهریه کلاس
11 دانشجو ثبت نام کرد

  جستجو در كلاس‌ها و دوره‌ها

  درباره ما
  وب‌سایت لتیس‌لند در زمینه سامان‌دهی کلاس‌های خصوصی و نیمه خصوصی و برگزاري دوره‌هاي عمومی آنلاين آموزش زبان‌ فعالیت می‌کند. لتیس‌لند تنها یک سایت آگهی کلاس‌ها و مدرسین زبان نیست. در لتیس‌لند، هر کلاس خصوصي يا دوره عمومی آنلاين با اهداف و توضیحات مشخص معرفی می‌شود و ما بر برگزاری منظم و با کیفیت جلسات نظارت خواهیم نمود. لتیس‌لند در انتخاب مدرسین همکار، بسیار با دقت و وسواس عمل می‌کند و علاوه بر دریافت مدارک تحصیلی و آموزشی مدرسین، با ایشان به صورت حضوری یا غیر حضوری مصاحبه می‌کند. بیشتر بخوانید ...

  لینک‎ها

  استفاده از خدمات لتیس‌لند به منزله قبول قوانین و مقررات مربوطه است.
  کلیه فعالیت‌های لتیس‌لند تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
  هرگونه کپی‌برداری از وب‌سایت قابل پیگرد قانونی می‌باشد.