دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی فورکورنرز four corners

با توجه به تنوع کتاب‌های مورد استفاده زبان‌آموزان، ضروري است کلیه متقاضيان (به جز زبان‌آموزان فعلي و آن دسته از فراگيراني که می‌خواهند از سطح FC1 شروع کنند) ابتدا در يك آزمون تعیین سطح آنلاين كه به صورت شفاهي انجام مي‌شود شركت كنند و بعد از آن در دوره متناسب با سطح زبان خود ثبت نام نمايند.

براي ثبت نام در آزمون تعيين سطح كليك كنيد

شروع ترم جديد از اول تيرماه، اطلاعات تكميلي به زودي اعلام خواهد شد …

محتوای دوره

مجموعه كتاب‌هاي Four Corners از بهترين مجموعه‌هاي آموزش زبان انگليسي امريكائي براي زبان‌آموزان بزرگسال و نوجوان است كه توسط انتشارات كمبريج به چاپ رسيده است. با استفاده از محتواي ارائه شده در اين مجموعه، هر چهار مهارت شنيداري (listening)، گفتاري (speaking)، درك مطلب (reading) و نوشتاري (writing) برای بر قراری ارتباط موثر تقويت خواهد شد. در این مجموعه چهار هدف اصلی دنبال می‌شود:
• شفافیت: ارزیابی دستاوردهای مشخص در بازه زمانی های معین به زبان آموزان راه شفاف یادگیری را نشان می دهد؛
• توانایی: طراحی دقیق دستاوردهای مورد نیاز برای زبان آموزان توانایی استفاده از آموخته های خود در دنیای واقعی را ایجاد می کند؛
• ارتباط: سیلابس سطح‌بندی شده گرامر و دایره واژگان امکان برقراری ارتباط قوی برای زبان آموزان را فراهم می کند؛
• اعتماد به نفس: با توجه به تقسیم بندی فرایند یادگیری به بخشهای قابل مدیریت به همراه ایجاد توانایی، این مجموعه به فراگیران خود اعتماد به نفس کافی برای برقراری ارتباط در کلاس و بیرون از کلاس را می دهد.


این مجموعه مناسب برای زبان آموزان با سطح A1 (بسیار مقدماتی) تا B2 (بالاتر از متوسط) بر اساس سطح بندی اروپایی (CEFR) می‌باشد.

در دوره آنلاین آموزش عمومی زبان انگلیسی، کلیه سطوح کتاب فورکورنرز در هشت ترم 20 جلسه‌اي آموزش داده مي‎شوند (FC1 تا FC8). (زبان‌آموزان پیشرفته می‌توانند در کارگاه‌های listening-speaking، writing-reading، یا free discussion بنا به درخواست شرکت کنند.)

سایر توضیحات

با توجه به تنوع کتاب‌های مورد استفاده زبان‌آموزان، ضروري است کلیه متقاضيان (به جز آن‌هائی که می‌خواهند از اولین سطح شروع کنند) ابتدا در يك آزمون تعیین سطح آنلاين كه به صورت شفاهي انجام مي‌شود شركت كنند و بعد از آن در دوره متناسب با سطح زبان خود شركت كنند.

 

در صورتي كه علاقمند به شركت در اين دوره‌ها هستيد و هنوز در آزمون تعیین سطح شرکت نکرده‌اید، با استفاده از لينك ثبت نام برای آزمون تعیین سطح آنلاین در پایین این صفحه، در آزمون تعيين سطح ثبت نام كنيد. (آزمون به صورت آنلاين برگزار مي‌گردد.

 

به منظور حفظ کیفیت دوره، ظرفيت هر كلاس حداكثر 10 نفر است. کلاس‌ها بنا به درخواست به دو صورت فشرده (هر روزی) و نیمه فشرده (سه روز در هفته) برگزار می‌شود. کلاس‌های ویژه شاغلین نیز بنا به درخواست یک روز در هفته تشکیل می‌شود.

 

در صورت ثبت نام در هريك از دوره‌ها، لينك دانلود رايگان كليه فايل‌هاي مربوط به همه سطوح ویرایش دوم كتاب Four Corners در اختيارشما قرار خواهد گرفت.

 

اين دوره توسط تعدادي از اساتيد مورد تاييد لتيس‌لند برگزار مي‌گردد. صلاحيت علمي اين مدرسين با توجه به رزومه و مصاحبه حضوري با ايشان مورد تاييد قرار گرفته است.

برای آشنائی با مدرسین دوره‌هاي فوركورنرز كليك كنيد

 

شایان ذکر است، کلیه دوره‌های لتیس‌لند به صورت آنلاین در پلتفرم اسکای روم برگزار می‌شوند و تیم ارزیابی لتیس‌لند بر محتوا و کیفیت جلسات نظارت دارد.

 

عملیات دوره

 

ثبت نام برای آزمون تعیین سطح

نقد و بررسی دوره

3

3
1 رتبه ثبت شده
  • 5 ستاره ها0
  • 4 ستاره ها0
  • 3 ستاره ها0
  • 2 ستاره ها0
  • 1 ستاره ها0

هیچ نظري برای این دوره ثبت نشده است.

پرداخت شهریه کلاس
8 دانشجو ثبت نام کرد

جستجو در كلاس‌ها و دوره‌ها

درباره ما
وب‌سایت لتیس‌لند در زمینه سامان‌دهی کلاس‌های خصوصی و نیمه خصوصی و برگزاري دوره‌هاي عمومی آنلاين آموزش زبان‌ فعالیت می‌کند. لتیس‌لند تنها یک سایت آگهی کلاس‌ها و مدرسین زبان نیست. در لتیس‌لند، هر کلاس خصوصي يا دوره عمومی آنلاين با اهداف و توضیحات مشخص معرفی می‌شود و ما بر برگزاری منظم و با کیفیت جلسات نظارت خواهیم نمود. لتیس‌لند در انتخاب مدرسین همکار، بسیار با دقت و وسواس عمل می‌کند و علاوه بر دریافت مدارک تحصیلی و آموزشی مدرسین، با ایشان به صورت حضوری یا غیر حضوری مصاحبه می‌کند. بیشتر بخوانید ...

لینک‎ها

استفاده از خدمات لتیس‌لند به منزله قبول قوانین و مقررات مربوطه است.
کلیه فعالیت‌های لتیس‌لند تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
هرگونه کپی‌برداری از وب‌سایت قابل پیگرد قانونی می‌باشد.